Pojemnik na piasek i sól 300l

pojemnik na piasek i sól 300l czerwony pojemnik na piasek i sól 300l niebieski pojemnik na piasek i sól 300l szary pojemnik na piasek i sól 300l zielony pojemnik na piasek i sól 300l żółty
Wybierz wersję kolorystyczną
Pojemność(l)300
Pojemność(kg)420
MateriałPolietylen
Długość(mm)1190
Głębokość(mm)800
Wysokość(mm)640
Typ zamknięciaskobel
Pokrywadwuwarstwowa
Koloryżółty, zielony, czerwony, niebieski, szary

szt.



Możliwy inny kolor na zamówienie. Możliwość wstawienia wewnętrznej przegrody. Możliwość wykonania otworu z daszkiem do pobierania piasku łopatą bez otwierania pojemnika.

 

Pojemniki na piasek i sól drogową służą do przechowywania tych substancji, a następnie są używane do zabezpieczenia dróg i chodników przed oblodzeniem. Są one często wykorzystywane do przechowywania mieszanek piasku, żwiru oraz przede wszystkim soli drogowej do posypywania dróg. Pojemniki te są wykonane z trwałego i odpornego na uderzenia polietylenu, z solidnymi zamykanymi pokrywami, które zapewniają ochronę zawartości przed dostępem wilgoci i utratą jakości. Przechowując duże ilości soli drogowej lub piasku, zapewniają bezpieczne i skuteczne przechowywanie przez cały rok. Pojemniki można zamknąć na kłódkę lub zamkiem, co zapobiega kradzieży lub niszczeniu zawartości. Dostępne są również w różnych pojemnościach, w zależności od potrzeb i wymagań. Niektóre modele można łatwo transportować i przesuwać na wózkach widłowych. Zastosowanie pojemników na piasek i sól drogową jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, ponieważ umożliwia szybkie i łatwe posypywanie obszarów narażonych na śnieg i lód, aby zapobiec poślizgnięciom i wypadkom.


Cechy:

  • Dostępne kolory z palety RAL
  • Barwniki zgodne z ochroną środowiska
  • Polietylen bez domieszek niebezpiecznych związków
  • Odporne na uderzenia
  • Nie tracą koloru pod wpływem promieniowania UV
  • Czteroletnia gwarancja
  • Możliwość całkowitego dosunięcia do ściany